وبلاگ

آزیموت ایتالیا و کارگزاری مفید

  در توافق‌نامه‌ای بین «گروه مفید» بزرگترین کارگزاری و مشاوره مالی در ایران و گروه آزیموت، یکی از مهمترین شرکت‌های مدیریت دارایی ایتالیا با 50 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت که در پانزده کشور بزرگ دنیا فعالیت مدیریت دارایی انجام میدهد، 20 درصد از سهام شرکت سبدگردان انتخاب مفید به آزیموت واگذار شد.

سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۳

ادامه مطلب

طرح صندوق حامی چیست؟

با شرکت در این طرح وجوه نقد بیکار شما تبدیل به سرمایه‌گذاری خواهد شد . جهت کسب اطلاعات بیشتر بروی ادامه مطلب کلیک نمائید 

شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹

ادامه مطلب

سامانه مفید360

سامانه مفید360 با هدف تجمیع اطلاعات مرتبط با دارایی مالی شما  طراحی شده. این سامانه قصد دارد جزایر اطلاعات مالی شما در گروه مفید را به نمایی کامل و متمرکز تبدیل کند و به شما کمک کند تا بهتر  بررسی و تصمیم گیری کنید. 

 

دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵

ادامه مطلب

سه‌شنبه های مفید

 کارگزاری مفید در راستای افزایش توانایی و دانش علاقه مندان به سرمایه گذاری در بازار سرمایه ، سه شنبه هر هفته به صورت رایگان دوره آموزشی در زمینه بازار سرمایه بر گزار میکند.

 

چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۴

ادامه مطلب

پلکان 2 (بیانیه تغییرات)

با آغاز سال نو پلکان نو خواهد شد. نسخه جدید پلکان تفاوت‌هایی با نسخه فعلی دارد . برای مشاهده جزئیات روی بیشتر کلیک نمائید .

شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۲

ادامه مطلب

دعوت به همکاری(شعب)

شرکت کارگزاری مفید جهت تکمیل کادر پرسنلی  خود از آقایان فارغ التحصیل ممتاز دانشگاه ها با حداقل مدرک کارشناسی حسابداری، اقتصاد، مدیریت مالی و مجموعه مدیریت با توجه به شرایط زیر در شهرهای  ایلام، خرم‌آباد، نیشابور و رفسنجان دعوت به همکاری می‌نماید.

 

چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۶

ادامه مطلب

دستور العمل اجرای انجام معاملات بازار پایه فرابورس

پیش از انجام معامله در نمادهای بازار پایه دستورالعمل ها و قوانین نحوه معامله در این بازار را از طریق لینک زیر به دقت مطالعه فرمایید

سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳

ادامه مطلب

آشنايي با اسناد خزانه

  اسناد خزانه اسلامي، اوراق بدهي جديدي است كه دولت براي تسويه بدهي هاي قطعي خود به بخش خصوصي از سال 1392 معرفي كرده است.برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اوراق بروی ادامه مطلب کلیک کنید .

دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۷

ادامه مطلب

برگزاری دوره های رایگان آموزشی در شعب کارگزاری مفید

جهت آشنایی علاقه مندان به بازار سرمایه، کارگزاری مفید اقدام به برگزاری کلاسهای هفتگی در برخی شعب خود نموده است. هدف این کلاسها آشنایی علاقه مندان با مفاهیم اولیه بازار سرمایه و شناخت روشهای خرید و فروش و ورود به بازار است.

چهارشنبه ۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۷

ادامه مطلب