وبلاگ پلکان

پلکان 2 (بیانیه تغییرات)

با آغاز سال نو پلکان نو خواهد شد. نسخه جدید پلکان تفاوت‌هایی با نسخه فعلی دارد . برای مشاهده جزئیات روی بیشتر کلیک نمائید .

شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۳

ادامه مطلب

عیدانه فوتبالی

​ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال نو از شما کاربران گرامی دعوت می‌شود تا با پیش‌بینی نتایج دو مسابقه پیش روی تیم ملی فوتبال ایران، در عیدانه فوتبالی امسال مشارکت نمایید.

 

سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵

ادامه مطلب

راهنمای استفاده از مدال های افتخارات

بخش افتخارات شامل 12 مدال جهت قدردانی از مشتریان فعال (در زمینه معاملات، مسابقات و دوستان) راه اندازی گردیده است ساز و کار افتخارات بدین صورت است که در پایان هر ماه کاربرانی که حد نصاب مدالی را کسب نمایند مدال را دریافت خواهند کرد

شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰

ادامه مطلب

سامانه تحلیل بنیادی بورس ویو

بورس ویو به شما این امکان را میدهد تا در سریعترین زمان ممکن، به اطلاعات بنیادی نمادها دسترسی داشته باشید. حرفه ای ها، در هنگام تصمیم گیری برای خرید یا فروش سهم، به جز اطلاعات قیمتی، اطلاعات بنیادی سهام را مد نظر قرار می دهند. بورس ویو در پاسخ به این نیاز طراحی شده است.

اطلاعات بورس ویو به صورت اتوماتیک از منابع اطلاعاتی آن (مانند Codal.ir) به‌روزرسانی می شود. بنابراین صحت و سرعت اطلاعات به صورت صد درصدی تضمین شده است. این پلتفرم بر اساس آخرین استانداردهای مالی دنیا و با توجه به نیاز بازار ایران طراحی شده است و محاسبات آن با دقت بسیار بالایی و با انجام تست های مختلف صورت می پذیرد.

شنبه ۳۰ دي ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۵

ادامه مطلب