معامله حرفه‌ای حق شماست
تعداد بازدید: 5
فرصت استفاده از طرح سلامفید محدود است!

معامله حرفه‌ای حق شماست

سلامفید طرحی کاملا رایگان ویژه مشتریان جدید و فعلی کارگزاری مفید است. در این طرح شما پس از افتتاح حساب و بدون نیاز به معامله و کسب امتیاز، می‌توانید به‌‌طور رایگان از بسته اعتباری، خدمات پشتیبانی ویژه، مشاوره اختصاصی، سبد سهام پیشنهادی، بورس‌ویو و طرح حامی استفاده کنید.

افرادی می‌توانند از مزایای این طرح منتفع شوند که تا موعد مقرر پرتفوی خود را نزد کارگزاری مفید منتقل کنند یا افزایش دهند. خدمات تخصیصی با توجه به میزان انتقال یا افزایش پرتفو به شرح جدل ذیل است:

جزییات خدمات طرح سلامفید
ارزش پرتفوی منتقل شده
یا افزایش یافته
500 میلیون تا
1 میلیارد تومان
بالاتر از
1 میلیارد تومان
اعتبار قرض الحسنه* 200 میلیون تومان 200 میلیون تومان
خط تماس اختصاصی ندارد دارد
مشاوره تلفنی 6 12
اشتراک بورس ویو 1 ساله دایمی
سبد سهام پیشنهادی تا انتهای سال 97 دایمی
طرح حامی دارد دارد

* این بسته اعتبار در چارچوب قوانین سازمان بورس و اوراق بهادار به هر پرتفوی تخصیص می‌یابد. بسته اعتبار یک ماهه است و درصورت درخواست متقاضی قابل تبدیل به بسته اعتباری 100 میلیون تومانی 2 ماهه می‌باشد.

با خدمات ارائه شده در طرح سلامفید آشنا شوید:

خط تماس اختصاصی: یک کارشناس اختصاصی پشتیبانی درخواست‌هایتان را برعهده گرفته و از طریق خط تماس ویژه با شما در ارتباط خواهد بود. این کارشناس مامور تامین منافع شما در کارگزاری مفید خواهد بود.

بسته اعتباری 200 میلیون تومانی: برای انجام معاملات 200 میلیون تومان اعتبار یک یا دو ماهه دریافت کنید.

طرح حامی: با طرح حامی مانده حساب شما در کارگزاری مفید تبدیل به سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت در یک صندوق با درآمد ثابت می‌شود؛ در این طرح پول شما هیچ‌گاه بیکار نمی‌ماند. (بدون آنکه اخلالی در خرید و فروش سهام برای شما ایجاد شود.)

مشاوره اختصاصی: می‌توانید 4 یا 12 مورد از مشاوره اختصاصی تحلیلگران ارشد کارگزاری مفید به‌صورت تلفنی بهره‌مند شوید.

سبد سهام پیشنهادی: تحلیلگران کارگزاری مفید پیشنهادهای مناسب خرید سهم را در اختیارتان می‌گذارند.

اشتراک بورس ویو: اشتراک سامانه تحلیل بنیادی بازار را به‌مدت یک سال و یا دایمی دریافت کنید.

برای استفاده از طرح سلامفید چه باید کرد؟
  • در صورتی که مشتری کارگزاری مفید نیستید ابتدا در کارگزاری مفید افتتاح حساب کنید.
  • به شعب کارگزاری مفید مراجعه و قرارداد اعتباری را امضا کنید.
  • پرتفوی خود را نزد کارگزاری مفید منتقل و یا افزایش دهید. این کار می‌تواند از طریق تغییر ناظر در سامانه معاملات آنلاین و یا ارایه برگه سهم به کارگزاری مفید انجام شود.
  • درخواست خود را برای استفاده از طرح سلامفید از طریق مراجعه به شعب و یا پیام در پلکان ثبت نمایید.
  • از مزایای طرح سلامفید بهره‌مند شوید و از معاملات خود لذ ببرید.
تا چه زمانی می‌توانید از طرح سلامفید بهره‌مند شوید؟
  • مشتریان جدید کارگزاری مفید: افرادی که نزد کارگزاری مفید حساب ندارند در صورتی که تا تاریخ 23/7/97 افتتاح حساب کنند و مشتری کارگزاری مفید شوند. (مراجعه به شعبه صورت پذیرد) مشمول استفاده از طرح سلامفید قرار می‌گیرند. این مشتریان می‌بایست حداکثر تا تاریخ 30/7/97 پرتفوی خود را به کارگزاری مفید منتقل و درخواست خود را از طریق شعب یا پلکان ثبت کرده باشند.
  • مشتریان قدیمی کارگزاری مفید: افردی که نزد کارگزاری مفید حساب دارند می‌بایست تا تاریخ 30/7/97 پرتفوی خود را نزد کارگزاری مفید افزایش دهند و درخواست خود را از طریق شعب و یا پلکان ثبت کنند.

نکته: در رابطه با بسته اعتباری شما بلافاصله پس از تکمیل مراحل استفاده از طرح و یا هر زمانی که خودتان صلاح بدانید می‌توانید درخواست استفاده از بسته اعتباری سلامفید را به‌صورت رایگان و بدون نیاز به امتیاز ثبت کنید. به عنوان مثال ممکن است مراحل استفاده شما از طرح در تاریخ 22/7/97 تکمیل شود. شما مختارید که درخواست استفاده از بسته اعتباری خود را در همین روز یا یک هفته بعد یا هر زمان دیگری که خودتان صلاح بدانید ثبت کنید. هم‌چنین سایر پاداش‌ها به‌صورت رایگان و بدون نیاز به امتیاز بلافاصله پس از تکمیل مراحل در اختیار شما قرار می‌گیرند.

افتتاح حساب

#همه_آنچه_معامله_گران_میخواهند