بورس ویو موبایل؛

مرجع تحلیل بازار مالی

اپلیکیشن بورس ویو با ارائه اطلاعات بازارهای مالی اعم از بورس، ارز، طلا، ارز دیجیتال و نیز قابلیت ارزیابی تکنیکال و بنیادی نمادهای بازار سرمایه، یک ابزار حرفه‌ای، جامع و رایگان برای تحلیل لحظه‌ای بازارهای مالی به شمار می‌رود. قابلیت‌های بورس ویو موبایل افق دید شما را نسبت به بازار سرمایه وسعت بخشیده و کمک می‌کند با کاهش زمان و هزینه تحلیل به اشراف کامل‌تر بر بازار سرمایه و تصمیم گیری بهتر منجر شود.

discount

استفاده رایگان

برای استفاده از بورس ویو موبایل نیازی به تهیه اشتراک نیست. شما می‌توانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور اکانت یکپارچه مفید وارد سامانه شده و از امکانات آن بهره‌مند شوید.

ورود به بورس‌ویو موبایل
discount

امکان نصب روی اندروید و iOS

با توجه به این که بورس ویو یک وب اپلیکیشن است، محدودیتی برای هیچ‌یک از سیستم عامل‌ها ندارد. شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن، از قابلیت‌های متنوع آن استفاده کنید.

دانلود
discount

محتوای آموزشی رایگان

در سامانه آموزش مفید می‌توانید ضمن آشنایی با مفاهیم تحلیل بنیادی، تکنیکال و تابلوخوانی، با مطالعه رشته مقالات آموزشی بورس‌ویو، با قابلیت‌های این سامانه آشنا شوید.

آمورش مفید
discount

گزارش هفتگی بازار سرمایه

هر هفته گزارش تحلیلی بازار سرمایه ایران، از طریق بورس ویو موبایل منتشر می‌شود که در آن علاوه بر تحلیل بازار در هفته اخیر، یکی از نمادهای بازار سرمایه نیز بررسی می‌شود.

ورود به بورس‌ویو موبایل

برخی از ویژگی‌های سامانه تحلیلی بورس‌ویو موبایل

  • دسترسی به عمق بیشتر اطلاعات پردازش شده مالی و تحلیلی
  • تشخیص و ترسیم خودکار الگوهای تکنیکال
  • ارائه امتیاز و نمره عملکرد هر نماد از منظر بنیادی و تکنیکال
  • قابلیت رتبه‌بندی و مقایسه عملکرد بنیادی و تکنیکال در سطح بازار
  • دیده‌بان و نقشه بازار پیشرفته و نمایش پرتفوی
  • لینک مستقیم هر نماد به ایزی‌تریدر برای انجام معاملات 
  • امکان مشاهده گزارش عملکرد و صورت های مالی منتشر شده هر نماد
  • امکان غربال کردن سهام موجود در بازار و استفاده از فیلتر پیشرفته
  • دسترسی به آخرین اخبار بازار و گزارش های تحلیلی هفتگی
مشاهده پرتفوی دارایی

علاوه بر موجودی نقد، امکان مشاهده سبد سهام و صندوق‌های سرمایه‌گذاری شما نیز در بورس ویو موبایل فراهم است. همچنین نقشه پرتفوی، نمادهای موجود در سبد دارایی شما را به همراه آخرین تغییرات قیمت به شما نشان می‌دهد

نقشه بازار پیشرفته

نقشه بازار در بورس ویو موبایل تصویری از وضعیت نمادهای حاضر در بازر سرمایه ایران را برای شما ترسیم می‌کند. در این نقشه علاوه بر نمادهای بورسی و فرابورسی، می‌توانید ارز، کامودیتی و صنایع مختلف و همچنین دیده‌بان خود را نیز رصد کنید.

نسخه iOS
نسخه دسکتاپ

بورس ویو موبایل چه تفاوتی با بورس ویو وب (بیزنس) دارد؟

بورس ویو وب (بیزینس) سامانه‌ی حرفه‌ای تحلیل بازار سرمایه است که بیشتر مورد استفاده شرکت‌های حقوقی بورسی و تحلیل‌گران حرفه‌ای بازار سرمایه قرار می‌گیرد. اما بورس ویو موبایل با کاربری ساده‌تر، چکیده ای از مهمترین اطلاعات کاربردی لازم را برای استفاده همه فعالان بازار سرمایه ایران در همه سطوح فراهم می‌کند. برای استفاده از سامانه بورس ویو وب (بیزینس)، باید اشتراک خریداری کنید.

آشنایی بیشتر با بورس‌ویو وب
مرکز خدمات پشتیبانی و تماس مفید۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
021-8700
phone