بورس‌ویو

خرید اشتراک بورس‌ویو

ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﺑﻮرس‌وﯾﻮ، ﻣﺤﺼﻮﻟﯽ از ﮐﺎرﮔﺰاری ﻣﻔﻴﺪ و اﺑﺰاری ﺣﺮﻓﻪ‌ای و ﺟﺎﻣﻊ ﺑﺮای ﺗﺤﻠﻴﻞ ﺑﻨﻴﺎدی، ﺗﺤﻠﻴﻞ ﺗﮑﻨﻴﮑﺎل و ﺗﺎﺑﻠﻮﺧﻮاﻧﯽ اﺳﺖ. ﺑﺴﻴﺎری از ﺗﺤﻠﻴﻠﮕﺮان ﺑﺎزار ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ و ﺑﻴﺶ از ۳۰۰ ﻧﻬﺎد ﻣﺎﻟﯽ از ﺑﻮرس‌وﯾﻮ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ. ﺑﻮرس‌وﯾﻮ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ‌ﮐﻨﺪ ﺗﺎ در ﺗﺤﻠﻴﻞ ﯾﮏ ﺳﻬﻢ، ﺑﻪ ﺁن اﺷﺮاف ۳۶۰ درﺟﻪ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ و ﻫﻴﭻ زاوﯾﻪ‌ای از دﯾﺪ ﺷﻤﺎ ﭘﻨﻬﺎن ﻧﻤﺎﻧﺪ.

اﻧﺘﺨﺎب ﺑﻴﻦ ﺳﻴﮕﻨﺎل ﺧﺮﯾﺪ و ﻓﺮوش ﯾﺎ ﺗﺤﻠﻴﻞ ﯾﮏ ﺳﻬﻢ، ﻫﻤﺎن ﻣﺜﺎل ﻣﺎﻫﯽ و ﻣﺎﻫﻴﮕﻴﺮی اﺳﺖ. ﺑﺎ ﺑﻮرس‌وﯾﻮ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯽ‌ﺗﻮان ﻣﺎﻫﻴﮕﻴﺮی ﮐﺮد!

discount

۷ روز استفاده آزمایشی

اگر تا کنون از بورس‌ویو استفاده نکرده‌اید، پس از اولین ورود به سامانه بورس‌ویو، دسترسی ۷ روزه نسخه حرفه‌ای بورس‌ویو به صورت کاملا رایگان برای شما فعال می‌شود تا بتوانید با امکانات این سامانه آشنا شوید.

discount

تخفیف اشتراک

کاربران کارگزاری مفید می‌توانند از طریق سایت پلکان اشتراک بورس‌ویو را با ۷۰ درصد تخفیف دریافت کنند. اگر هنوز مشتری کارگزاری مفید نیستید، می‌توانید به صورت رایگان و غیر حضوری در کارگزاری مفید افتتاح حساب کنید.

discount

محتوای آموزشی رایگان

در سامانه آموزش مفید می‌توانید ضمن آشنایی با مفاهیم تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و تابلوخوانی، با مطالعه رشته مقالات آموزشی بورس‌ویو، با قابلیت‌های این سامانه نیز آشنا شوید.

discount

کلاس‌های آموزشی رایگان

کلاس‌های آموزشی رایگان و آنلاین متعددی برای معرفی امکانات و قابلیت‌های بورس‌ویو برگزار می‌شود. با مراجعه به تقویم رویدادهای آموزشی کارگزاری مفید می‌توانید در این کلاس‌ها شرکت کنید.

برخی از ویژگی‌های سامانه تحلیلی بورس‌ویو

خرید اشتراک بورس‌ویو
  • دریافت لحظه‌ای گزارش‌ها و اطلاعات معاملاتی در سطوح مختلف (بازار، صنایع و نمادها)
  • دسترسی به کلیه صورت‌های مالی فصلی و سالانه نمادها و صنایع از سال ۱۳۸۰ به بعد
  • دسترسی به اطلاعات بنیادی، تابلوخوانی و تکنیکال نمادها و صنایع
  • دسترسی به اطلاعات کامل تولید، فروش و عملکرد ماهانه نمادها
  • امکان غربال کردن سهام موجود در بازار و استفاده از فیلترنویسی پیشرفته
  • دسترسی به اطلاعات کامل اوراق با درآمد ثابت
  • امکان مشاهده تقویم مجامع و اطلاعیه‌ها
  • دسترسی به اطلاعات شاخص‌ها و استفاده از فیلترهای اختصاصی
  • دسترسی به نقشه بازار پیشرفته

راهنمای دریافت اشتراک بورس‌ویو

خرید اشتراک بورس‌ویو
discount

ورود به پلکان

اولین گام برای دریافت اشتراک بورس‌ویو، ورود به سامانه پلکان است. از آنجایی که تخفیف ۷۰ درصدی فقط مختص مشتریان حقیقی کارگزاری مفید است، اگر هنوز مشتری کارگزاری مفید نیستید، می‌توانید به صورت رایگان و آنلاین در کارگزاری مفید افتتاح حساب کنید.

discount

انتخاب طرح

پس از ورود موفقیت‌آمیز به پلکان (باشگاه مشتریان کارگزاری مفید) از طریق منوی «پاداش» گزینه اشتراک بورس‌ویو را انتخاب کرده و سپس طرح مد نظر خود را از بین طرح‌های موجود انتخاب کنید.

discount

پرداخت نقدی یا امتیازی

پس از انتخاب طرح، می‌توانید به صورت امتیازی اقدام به خرید بسته دلخواه خود کنید. بعد از خرید موفق اشتراک شما به صورت خوکار فعال می‌شود. با مراجعه به سامانه بورس‌ویو و از طریق منوی «اشتراک» می‌توانید نوع نسخه و بازه زمانی اشتراک خود را مشاهده کنید.

دریافت کد بورسی، ساده‌تر از گذشته

ثبت‌نام و دریافت کد بورسی در کارگزاری مفید به سرعت و آسانی چند کلیک انجام می‌شود. برای دریافت کد بورسی کافیست با کلیک بر روی لینک زیر، به صورت رایگان و آنلاین مراحل افتتاح حساب خود را آغاز کنید.

افتتاح حساب

پلکان؛ باشگاه مشتریان کارگزاری مفید

استفاده از بسته‌های اعتباری، کارت‌های هدیه متعدد و طرح‌های تخفیفی، از جمله خدمات اختصاصی کارگزاری مفید به کاربران است که تنها از طریق پلکان ارائه می‌شود. از طریق پلکان می‌توانید اشتراک نسخه‌های مختلف بورس‌ویو را به صورت نقدی یا امتیازی و با تخفیف‌های جذاب دریافت کنید.

ورود به پلکان
مرکز خدمات پشتیبانی و تماس مفید۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
021-8700
phone