صندوق تضمین اصل سرمایه مفید

در امان از زیان، بهره‌مند از رشد

صندوق تضمین چیست؟

حفظ سرمایه اولیه و جلوگیری از زیان، اولین دغدغه افراد پس از سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود. هدف آن‌ها در گام بعدی، کسب بازده از سرمایه‌گذاری و رشد ارزش دارایی خود است. صندوق تضمین، با برخورداری از رکن ضامن اصل سرمایه شرکت سبدگردانی مفید، این اطمینان خاطر را به سرمایه‌گذاران می‌دهد که پس از ۱۸۰ روز، اصل سرمایه آن‌ها از زیان در امان خواهد بود. در عین حال، امکان بهره‌مندی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری و رشد بازار نیز برای آن‌ها وجود خواهد داشت. سرمایه‌گذاری کنید

مزایای سرمایه‌گذاری در صندوق تضمین

discountبهره‌مندی از فرصت‌های بازار

بخشی از ترکیب دارایی صندوق تضمین از اوراق با درآمد ثابت و بخشی از سهام تشکیل شده است. بنابراین با سرمایه‌گذاری در این صندوق، ضمن کاهش ریسک‌های سرمایه‌گذاری، می‌توانید از فرصت‌های رشد بازار سرمایه نیز نفع ببرید.

discountمدیریت حرفه‌ای دارایی

صندوق تضمین به واسطه تجربه موفق سبدگردانی مفید، یکی از گزینه‌های مطلوب برای سرمایه‌گذاری به ‌شمار می‌رود. با سرمایه‌گذاری در تضمین، می‌توانید از دانش تحلیل‌گران و کارشناسان بازار سرمایه بهره‌مند شوید.

discountنقدشوندگی مناسب

با سرمایه‌گذاری در صندوق تضمین، نگرانی از بابت صف فروش وجود نخواهد داشت. در هر زمان که تمایل به ابطال واحدهای خود داشتید، می‌توانید با چند کلیک آن‌ها را به وجه نقد تبدیل کنید.

discountحفظ اصل سرمایه

با حداقل ۶ ماه سرمایه‌گذاری در صندوق تضمین، بازگشت اصل سرمایه شما قطعی خواهد بود و دچار زیان نخواهید شد.

بازدهی یک ساله تضمین؛

نزدیک به شاخص بورس،

بدون ریسک

چگونه در تضمین سرمایه‌گذاری کنم؟

برای سرمایه‌گذاری در صندوق تضمین مفید، می‌توانید از طریق مفید اپ یا ایزی تریدر اربیس، درخواست صدور خود را ارسال کنید.

ترکیب دارایی صندوق تضمین اصل سرمایه مفید

سوالات متداول

قابلیت تضمین اصل سرمایه تنها در صورتی فعال خواهد شد که حداقل ۶ ماه از سرمایه‌گذاری شما سپری شده باشد. ابطال واحدهای این صندوق پیش از ۶ ماه امکان‌پذیر بوده و مشمول هیچ جریمه‌ای نمی‌شود؛ اما اگر بازدهی سرمایه‌گذاری در این مدت منفی باشد، اصل سرمایه تضمین نخواهد شد.
شرکت سبدگردانی مفید به عنوان رکن ضامن اصل سرمایه این صندوق، این تعهد رسمی را پذیرفته است تا در صورتی که پس از شش ماه، سرمایه‌گذاری افراد در زیان بود، اصل سرمایه‌ آن‌ها را پرداخت کند. با نظارت کامل مراجع ذی‌صلاح و فرآیندهای شفاف قانونی، هیچ گونه نگرانی از بابت این تضمین وجود نخواهد داشت.
تنها پیش‌نیاز سرمایه‌گذاری در صندوق تضمین اصل سرمایه، ثبت نام در سجام و دریافت کد بورسی است و هیچ شرایط خاص دیگری برای سرمایه‌گذاری نیاز ندارد.
روش اصلی برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های مختلف مفید مثل صندوق تضمین، ثبت درخواست صدور واحدها از طریق مفید اپ است. همچنین از طریق سامانه معاملاتی ایزی تریدر اربیس و سایت صندوق تضمین نیز امکان سرمایه‌گذاری به صورت آنلاین وجود دارد. با مراجعه حضوری به شعب کارگزاری مفید نیز می‌توانید در صندوق تضمین سرمایه‌گذاری کنید.