آکادمی مفید

فرصتی برای درخشش استعدادها

ثبت نام
آکادمی مفید

آکادمی مفید؛

یادگیری و کارآموزی در یک محیط حرفه‌ای

اغلب دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، تجربه کاری قابل توجهی ندارند و برای یافتن موقعیت شغلی مناسب با چالش‌های فراوانی روبرو می‌شوند.کارگزاری مفید با راه‌اندازی آکادمی مفید به دنبال این است که هم‌زمان با ارائه آموزش‌های کاربردی و مورد نیاز بازار کار، امکان کارآموزی در یک محیط کاری پویا و حرفه‌ای را برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مستعد و با انگیزه فراهم کند تا بدین ترتیب بتواند مسیر بین دانشگاه و بازار کار را برای این قشر، کوتاه‌ و روشن‌تر کند.

ثبت نام

محورهای اصلی دوره‌های کارآموزی آکادمی مفید

label

آموزش مبانی بازار سرمایه

label

آموزش توسعه فردی

label

انجام پروژه­‌های تحقیق و توسعه

label

آموزش عملیاتی حین کار

شرکت‌کنندگان پس از پایان موفقیت‌آمیز دوره، گواهی حضور دریافت کرده و برگزیدگان می‌توانند مسیر شغلی خودشان را در مفید آغاز کنند.

کافه مهارت؛ فرصتی برای در کنار هم بودن

حضور در فضای گرم و صمیمانه کافه مهارت یکی از برنامه‌هایی است که با هدف ارتقا روحیه کار تیمی و ایجاد حال خوب، در دوره‌های کارآموزی آکادمی مفید گنجانده شده است. خلاصه کتاب، نمایش و نقد فیلم، بوردگیم و دورهمی‌های جذاب، از جمله فعالیت‌هایی است که در کافه مهارت به آن پرداخته می‌شود.

label

۶۰۰+

فارغ‌التحصیل

label

۸۰+

اساتید حرفه‌ای

label

۳۰+

دوره برگزارشده

label

۵۰۰۰+

ساعت کارگاه

زهرا مهری زاده

مزیت دوره آکادمی در این موضوعه که حتی اگر در بازار سرمایه کمترین اطلاعات رو داشته باشی، میتونی از صفر یاد بگیری و پیشرفت کنی.

علیرضا نژادشمسی

آکادمی مفید تجربه‌ی خوبی بود برای کارآموزی، فضایی بین دانشگاه و محیط کار که به کاراولی‌ها کمک می‌کنه ترس‌شون بریزه و شروع کنن؛ اون هم توی محیطی که به افراد و نظرات‌شون اهمیت داده میشه و یادگیری‌شون اولویت اوله.

الهه قویدل

آکادمی برای من تجربه مفیدی بود. هم با افراد خوبی آشنا شدم هم در مورد بازار سرمایه دانش پیدا کردم. ممنون از اینکه این فرصت رو برام فراهم کردید.

محمدرضا رجبی

یه دوره کارآموزی واقعی، جهت ورود به فضای کاری شرکت (بزرگترین هلدینگ مالی ایران) که با چاشنی رفاقت و هم کلامی با یه سری از دانشجوهای توانمند و با انگیزه، واقعا تجربه فراموش نشدنی‌ای رو واسه آدم می‌سازه. همچنین کادر شرکت از روز اول به بورس آموزا نه به چشم یه کارآموز موقت بلکه به چشم یه "همکار" نگاه می‌کنن.

افسانه رحیمی

کارگزاری مفید با بستری تحت عنوان آکادمی که برای دانش آموختگان دانشگاهی رشته‌های مالی و بدون تجربه کاری در بازار سرمایه فراهم کرده است بار دیگر نشان داده که برند مفید در همه حوزه‌ها حتی همکاری موفق و در حد اسم خودش ظاهر شده است. از اینکه فرصت حضور در این آکادمی و افتخار همکاری با مفید را پیدا کردم بسیار خرسندم و این موضوع را به همه جوان‌­های مستعد و جویای مهارت در بازار سرمایه پیشنهاد می‌کنم.

سعید ذبیحی

دوره خوب و مفیدی بود و جو صمیمی و دوستانه‌ای داشت. اینکه مباحث کلاس‌ها متنوع بود و موضوعات مختلف بازار سرمایه رو پوشش می‌داد از نکات مثبت دوره بود. اینکه در زمان دانشجویی و بدون سابقه کار هم این فرصت رو بهمون دادن نکته مهمی بود.

سوالات متداول

اگر حداقل مدرک کارشناسی دارید، می‌توانید از اینجا درخواست خود را ثبت کنید تا پس از بررسی رزومه‌تان، برای ادامه فرآیند گزینش با شما تماس گرفته شود.
خیر. همه آموزش‌های آکادمی مفید کاملا رایگان است.
هر دوره کارآموزی آکادمی مفید حدودا ۲ ماهه است.
نیازی به سابقه کار نیست و آکادمی مفید می‌تواند نقطه شروع مسیر شغلی شما باشد.
بله. محدودیتی وجود ندارد. اگر نگران شرکت در کلاس‌های دانشگاه هستید هم باید بدانید که آکادمی روزهای شنبه تا چهارشنبه فعالیت دارد و خودتان می‌توانید برنامه حضورتان را تعیین کنید.
بله، پس از پایان دوره کارآموزی، کارآموزان برتر می‌توانند در پروژه‌هایی که بر اساس نیاز واحدهای مختلف کارگزاری مفید تعریف می‌شود، شرکت کنند و در نهایت پس از ارزیابی عملکرد و در صورت احراز شرایط، مشغول به کار شوند.
مرکز خدمات پشتیبانی و تماس مفید۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
021-8700
phone