اپلیکیشن مفید؛

دسترسی یکجا به خدمات مفید

اپلیکیشن مفید یک برنامه کاربردی است که همه خدمات کارگزاری مفید را به صورت یکپارچه در اختیار شما قرار می‌دهد.

سرمایه‌گذاری هوشمند
دریافت مشــــــــاوره ســـرمایه گـــــذاری متناسب با میــزان ریسک شما
مفید کارت؛
سود حامی، برداشت آنی
برداشت آنی از موجودی خود در کارگزاری و امکان واریز وجــه آنی به حســاب خود در کارگزاری برای بهره‌مندی از سود طرح حامی
مـدیریت مــالــــی
مشاهــده توزیـــع دارایــی هـا در یک نـگاه
ســـبد سهــــــام
مشاهده پورتفوی سهام در یک نگاه و مقایسه بازدهی هر سهم با صندوق‌های مفید و بازارهای موازی

از مشاوره رایگان تا سرمایه‌گذاری آسان

صندوق‌ها یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری در بورس هستند چرا که با هر مبلغ، سطح ریسکی و بدون نیاز به دانش تخصصی می‌توان در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرد. اپلیکیشن مفید سرمایه‌گذاری در صندوق‌های تحت مدیریت سبدگردان مفید را بیش از پیش آسان کرده و با چند کلیک می‌توانید صندوق مورد نظر خود را خریده یا آن را بفروشید. 

مشاهده ارزش کل و سود زیان سرمایه شما در صندوق‌های مفید

صدور و ابطال واحد صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت مفید

امکان بررسی بازدهی صندوق‌های مفید در بازه‌های زمانی مختلف

مقایسه بازدهی صندوق‌های تحت مدیریت مفید با بازارهای موازی

سرمایه‌گذاری هوشمند؛ به شیوه‌ای نو

با توجه به تفاوت میزان تمایل افراد به پذیرش ریسک، کارگزاری مفید قابلیت ویژه‌ای برای هوشمندسازی فرآیند سرمایه‌گذاری ایجاد کرده است. با بهره‌گیری از این قابلیت، اپلیکیشن قادر است با پرسش چند سوال، درجه ریسک‌پذیری شما را سنجیده و براساس آن، ترکیبی مناسب از صندوق‌های سرمایه‌گذاری مفید را به شما پیشنهاد دهد. در صورت تمایل، با فشار دادن یک دکمه، می‌توانید وظیفه خرید سبد ترکیبی صندوق‌ها را به اپلیکیشن مفید واگذار کنید.

اگر برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های مفید نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید، با ثبت درخواست مشاوره رایگان، متخصصان مفید در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما خواهند بود.

مدیریت و استفاده از مفیدکارت

از طرح حامی می‌توانید سود روزشمار دریافت کنید و با مفید کارت - کارت بانکی متصل به حساب کارگزاری و عضو شبکه شتاب - در صورت نیاز موجودی حامی خود را در هر لحظه‌ از شبانه‌روز و ۷ روز هفته برداشت کنید.

مشاهده سبد سهام

از طرح حامی می‌توانید سود روزشمار دریافت کنید و با مفید کارت - کارت بانکی متصل به حساب کارگزاری و عضو شبکه شتاب - در صورت نیاز موجودی حامی خود را در هر لحظه‌ از شبانه‌روز و ۷ روز هفته برداشت کنید. 

مدیریت مالی آسان

دیگر نیاز نیست برای رصد دارایی‌های خود در مفید به اپلیکیشن‌های مختلف مراجعه کنید. ارزش همه دارایی‌های خود در کارگزاری مفید را می‌توانید به صورت یکجا و تفکیک شده در اپلیکیشن مفید مشاهده و آن‌ها را راحت‌تر مدیریت کنید.

ایزی‌تریدر Orbis دسکتاپ
ایزی‌تریدر Orbis همراه (اندروید)
ایزی‌تریدر Orbis همراه (iOS)
پشتیبانی آنلاین

اگر نیاز به راهنمایی دارید، با مراجعه به بخش پشتیبانی در اپلیکیشن مفید می‌توانید پاسخ سوال خود را بیابید. علاوه بر آن همواره می‌توانید از طریق شماره ۸۷۰۰-۰۲۱ با کارشناسان پشتیبانی کارگزاری مفید در ارتباط باشید.

تماس با پشتیبانی

سوالات متداول

اپلیکیشن مفید در واقع ابزاری برای سرمایه‌گذاری آسان و مدیریت سرمایه حرفه‌ای است و همه مشتریان کارگزاری مفید می‌توانند از آن استفاده کنند.
امکان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های مفید، مدیریت مفید كارت، خرید و فروش سهام، دسترسی به محتوای آموزش بورس، ثبت درخواست مشاوره سرمایه‌گذاری و ارتباط با پشتیبانی آنلاین مفید، از جمله قابلیت‌های این اپلیکیشن است.
اپلیکیشن مفید در سه نسخه اندروید، آی.او.اس و وب توسعه پیدا کرده است و همه نسخه‌ها قابلیت‌های یکسانی دارند و بسته به سلیقه و امکانات خود می‌توانید از نسخه دلخواه استفاده کنید.
بله. قابلیت صدور یا ابطال واحد صندوق‌های سرمایه‌گذاری کارگزاری مفید از طریق اپلیکیشن مفید امکان‌پذیر است.