مفید کارت

مفید کارت؛

سود حامی و برداشت آنی

درخواست مفید کارت

مفید کارت چیست؟

مفید کارت، یک کارت بانکی متصل به حساب شما نزد کارگزاری مفید است. در نتیجه می‌توانید مانده قابل برداشت در حساب کارگزاری خود را در لحظه به مفید کارت منتقل و مانند سایر کارت‌های بانکی، از آن استفاده کنید. این قابلیت بهره‌مندی از سود حامی را نیز آسان‌تر می‌کند.

مزایای مفید کارت

تسهیل در بهره‌مندی از سود حامی

تسهیل در بهره‌مندی از سود حامی

برداشت آنی و ۲۴ ساعته مانده قابل برداشت شما نزد مفید

برداشت آنی و ۲۴ ساعته مانده قابل برداشت شما نزد مفید

انجام تمامی تراکنش‌های بانکی در شبکه شتاب

انجام تمامی تراکنش‌های بانکی در شبکه شتاب

مدیریت آسان از طریق اپلیکیشن مفید

مدیریت آسان از طریق اپلیکیشن مفید

چهار گام تا استفاده از مفید کارت

1

ورود به اپ مفید، ایزی‌تریدر یا اربیس

2

درخواست صدور مفید کارت

3

دریافت مفید کارت

4

فعال سازی مفید کارت

مدیریت آسان از طریق اپلیکیشن مفید

امکان مدیریت آسان مفید کارت از طریق اپلیکیشن مفید فراهم است. اگر رمز اول کارت خود را فراموش کرده‌اید، به آسانی می‌توانید با اپ مفید رمز جدید دریافت کنید. اگر کارت شما به سرقت رفت یا به هر دلیلی از کار افتاد از به راحتی می‌توانید از طریق اپ مفید کارت خود را مسدود کرده و درخواست صدور کارت المثنی ثبت کنید.

سوالات متداول

مفید کا‌رت، یک کارت بانکی مخصوص مشتریان کارگزاری مفید است که علاوه بر انجام تمامی تراکنش‌های بانکی (کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید از فروشگاه‌های آنلاین و حضوری و…)، امکان برداشت آنی وجه از حساب کارگزاری را نیز فراهم می‌کند. همین موضوع باعث می‌شود تا بهره‌مندی از سود حامی (که به مانده حساب در کارگزاری مفید تعلق می‌گیرد) تسهیل شود.
رمز پویای مفید کا‌رت به طور خودکار پس از فعال‌سازی کارت، فعال می‌شود. پس از آن می‌توانید از مفید کا‌رت، درست مانند سایر کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، برای انجام تمامی تراکنش‌های اینترنتی خود استفاده کنید.
به مانده حساب شما در مفید کارت سودی تعلق نمی‌گیرد، اما از آنجا که شما با در اختیار داشتن مفید کارت دیگر هیچ دغدغه‌ای بابت برداشت آنی وجه ندارید، می‌توانید وجوه بلااستفاده خود را نزد کارگزاری مفید نگه داشته و با مشارکت در طرح حامی، سود مداوم کسب کنید. بدیهی است که در صورت لزوم شما می‌توانید موجودی حساب حامی را در هر لحظه از ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته (حتی روزهای تعطیل) به مفید کارت منتقل کنید.
سقف انتقال وجه روزانه از حساب شما در کارگزاری مفید به مفید کا‌رت یا برعکس، بر اساس دستورالعمل‌ها و محدودیت‌های شبکه بانکی برابر با ۲۰۰ میلیون تومان است.
مرکز خدمات پشتیبانی و تماس مفید۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
021-8700
phone