اپلیکیشن مفید
به همه امکانات مفید یکجا دسترسی داشته باشید.

download Mofid application
mofid-app

کارگزاری مفید با هدف یکپارچه‌سازی خدمات و سهولت استفاده برای مشتریان، اقدام به طراحی و ساخت اپلیکیشن مفید کرده است.

امکانات متنوع این نرم‌افزار شامل خرید و فروش آنلاین صندوق‌های سرمایه‌گذاری، دسترسی به سامانه‌های مفید، مشاهده ارزش روز دارایی‌ها، دریافت مشاوره رایگان و پشتیبانی آنلاین است.

امکانات متنوع این نرم‌افزار شامل دسترسی به
  • سامانه‌های مفید
  • مشاهده ارزش روز دارایی‌ها
  • دریافت مشاوره رایگان و پشتیبانی آنلاین است
  • امکان خرید آنلاین واحد صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر صدور و ابطال
از طریق این اپلیکیشن فراهم شده است.
دیگر امکانات اپلیکیشن مفید
Alternate Text

یکی از مهمترین ویژگی‌های این نرم‌افزار امکان خرید و فروش مستقیم واحد صندوق‌های سرمایه‌گذاری است. تنها با چند کلیک می‌توانید صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر صدور ابطال کارگزاری مفید را خریداری کنید.

از طریق اپلیکیشن مفید می‌توانید نماد‌هایی که در پرتفوی سپرده‌گذاری شما وجود دارد را مشاهده کنید. همین‌طور آخرین وضعیت شاخص بورس نیز از این قسمت قابل مشاهده است.

پاسخگویی به سوالات شما از اولویت‌های کارگزاری مفید است. سوالات خود را از بخش پشتیبانی با کارشناسان کارگزاری مفید مطرح کنید تا در اسرع‌وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

اگر نیاز به راهنمایی در رابطه با صندوق‌ها یا روش‌های سرمایه‌گذاری دارید می‌توانید با ثبت درخواست مشاوره رایگان با متخصصان کارگزاری مفید گفتگو کنید.

سوالات متداول

اپلیکیشن مفید با هدف یکپارچه‌سازی خدمات متنوع کارگزاری، توسط متخصصان طراحی و در اختیار کاربران قرار گرفته است.

از چهار بخش خانه، سبد سهام، سرمایه‌گذاری و پشتیبانی تشکیل شده است. دسترسی یکپارچه به سامانه‌های کارگزاری، مشاهده سبد سهام و تغییرات قیمتی آن، خرید و فروش صندوق‌های سرمایه گذاری، پشتیبانی آنلاین و… از جمله امکانات این اپلیکیشن است.

بله ابتدا به بخش سرمایه‌گذاری مراجعه و مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. سپس گزینه خرید را انتخاب کرده و پس از تایید بعد از ۳ تا ۵ روز کاری واحدهای صندوق برای شما صادر خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان از بخش سرمایه‌گذاری در اپلیکیشن مفید، درخواست مشاوره رایگان ثبت کرد.