امکان واریز وجه به حساب بورسی فرزندان در سامانه معاملاتی کارگزاری مفید

امکان واریز وجه به حساب بورسی فرزندان در سامانه معاملاتی کارگزاری مفید

۲۱ آذر ۱۴۰۲

امکان واریز وجه توسط پدر به حساب بورسی فرزندان زیر ۱۸ سال (یا افراد تحت سرپرستی) در سامانه ایزی‌تریدر نسخه جدید (اربیس) کارگزاری مفید فراهم شده است.

پس از تغییر قوانین مربوط به فرایند واریز وجه، محدودیت‌هایی برای فرزندان زیر ۱۸ سال فاقد کارت بانکی ایجاد شد. کارگزاری مفید برای رفع این مسئله، امکان انتقال وجه را از حساب پدر (یا سرپرست قانونی) در حساب کارگزاری مفید، به قدرت خرید فرزند زیر ۱۸ سال بدون دریافت کارمزد و محدودیت سقف انتقال، فراهم کرده است. 

منظور از سرپرست، شخصی است که در زمان ثبت نام سجام اشخاص زیر ۱۸ سال، اطلاعات خود را به عنوان سرپرست قانونی او ثبت کرده باشد.

برای واریز وجه به حساب معاملاتی فرزندان زیر ۱۸ سال کافی است پدر (یا سرپرست) به حساب کاربری خود در سامانه ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) وارد شود و در بخش «حساب فرزندان»، گزینه «انتقال وجه به فرزند» را انتخاب کند. 

این بخش تنها برای کسانی که فرزند زیر ۱۸ سال دارند نمایش داده می‌شود.

هم‌اکنون انتقال وجه به حساب معاملاتی فرزند تنها از طریق سامانه ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) امکان‌پذیر است و به این فرایند انتقال وجه، هیچ کارمزدی تعلق نمی‌گیرد. سرپرست می‌تواند بدون هیچ محدودیتی  از بابت سقف مبلغ، وجه مدنظر را به حساب فرزند زیر ۱۸ سال (یا اشخاص تحت سرپرستی) خود واریز کند.

مرکز خدمات پشتیبانی و تماس مفید۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
021-8700
phone