پلکان مسیر رشد شما؛

پلکان مسیر رشد شما؛

قدردان فعالیت‌های ارزشمند شما هستیم

ورود به پلکان

پلکان؛ فراتر از یک باشگاه مشتریان

پلکان به روشی منصفانه، طیف وسیعی از خدمات و پاداش‌ها را در اختیار اعضا قرار می‌دهد. در پلکان هیچ فعالیتی بدون پاداش نمی‌ماند و پوشش عمده نیازهای مرتبط با بازار سرمایه تنها بخشی از خدمات پلکان است. کاربران در استفاده از این خدمات وجهی پرداخت نمی‌کنند و اساس پلکان بر امتیاز استوار است.

عضویت در پلکان

عضویت در پلکان منحصر به مشتریان کارگزاری مفید نیست؛ همه می‌توانند مهمان پلکان باشند.

کسب امتیاز

با انجام معامله، شرکت در مسابقات، دعوت دوستان به پلکان و مشارکت در طرح بیستا می‌توانید امتیاز کسب کنید.

دریافت پاداش

اعتبار معاملاتی بدون بهره، گزارش هفتگی، اشتراک بورس‌ویو و کارت‌های هدیه تنها بخشی از پاداش‌هایی است که می‌توانید از طریق پلکان دریافت کنید.

پاداش‌های پلکان

platforms

بسته‌های اعتباری

از ۱۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار بدون بهره دریافت کنید.

platforms

گزارش هفتگی

با سبد پیشنهادی و گزارش‌های تحلیلی از وضعیت بازار و سهام شرکت‌ها مطلع شوید.

platforms

پاداش‌های درخواستی

کالای مورد نظر را به لیست پاداش‌های خود اضافه کرده و آن‌ را با امتیازات خود خریداری کنید.

platforms

کارت‌های هدیه

امتیاز خود را تبدیل به کارت‌های هدیه کرده و مستقیما از فروشگاه‌های آنلاین خرید کنید.

platforms

تخفیف کارمزد نقدی

با انتخاب این پاداش، معادل ۲۵ درصد از کارمزد کارگزاری در تمامی معاملات شما کسر می‌شود.

مسابقات پلکان

پیش‌بینی شما از فردا چیست؟ بازار مثبت است یا منفی؟ نظرتان در مورد بازی بعدی تیم ملی فوتبال ایران چطور؟ برنده‌ایم یا بازنده؟ بازار فردا چه سبز باشد و چه قرمز، در فوتبال چه برنده باشیم و چه بازنده، شما می‌توانید برنده باشید!!! مسابقات پلکان مجالی است برای کسانی که هیجان را دوست دارند و می‌خواهند دانش خود را در ارتباط با نوسانات بازار محک بزنند.

افتخارات و مدال‌های پلکان

در پلکان ۹ مدال برای متمایز کردن شما طراحی شده است. در پایان هر ماه، بسته به فعالیت‌های خود کلکسیونی از مدال‌ها را در مجموعه افتخارات خود داشته باشید. مدال‌ها به شما کمک می‌کنند تا با سرعت بیشتری امتیاز دریافت کنید.

طــرح بیســتا؛

یک دعوت سودآور، یک مشارکت مفید

دوستانتان را به پلکان دعوت کنید و به مدت ۲۰ ماه معادل ۲۰ درصد امتیاز آن‌ها، امتیاز بگیرید.
ورود به پلکاندرباره بیستا بیشتر بدانید

سوالات متداول

خیر؛ کلیه متقاضیان می‌تواند با ایمیل و کد ملی خود عضو پلکان شوند.
برای دریافت هر کدام از خدمات و پاداش‌ها در پلکان، میزان خاصی امتیاز متناسب با آن لازم است. با عضویت در پلکان به شیوه‌های متنوع و البته ساده‌ای قادر به کسب امتیاز خواهید بود: اولین راه کسب امتیاز خرید و فروش سهام است. پس از عضویت در پلکان به صورت خودکار با انجام هر معامله اعم از خرید یا فروش، امتیازی متناسب با ارزش معامله به مجموع امتیازات شما اضافه می‌گردد. دومین راه کسب امتیاز، معرفی دوستان است. شما می‌توانید با معرفی هر فرد جدید به پلکان، علاوه بر ۳ امتیاز اولیه و دریافت مدال معرف، امتیازات طرح بیستا را هم دریافت کنید. روش سوم برای کسب امتیاز، شرکت در مسابقات روزانه پلکان است. علاقه‌مندان می‌توانند با شرکت در این مسابقات و پیش‌بینی صحیح جریانات آتی بازار سرمایه، امتیازات خود را افزایش دهند.
پاداش‌ها در پلکان به دو بخش خدمات و کالاها تقسیم می‌شوند که متقاضی می‌تواند با توجه به امتیاز خود، پاداش دلخواه را از این دو دسته انتخاب نماید. خدمات شامل: بسته‌های اعتباری شامل (۱۰ تا ۵۰۰ میلیون تومانی) برای کسانی که بیش از موجودی خود، توانایی معامله کردن می‌خواهند. گزارش‌های تحلیلی هفتگی همراه با سبد سهام پیشنهادی برای کسانی که می‌خواهند با داشتن اطلاعات بیشتر، رفتاری هوشمندانه‌تر داشته باشند. بسته‌های تخفیف کارمزد، گامی در راستای ارتقای کیفیت خدمات به مشتریان. اشتراک سامانه جامع تحلیل بنیادی (بورس ویو)
جهت قدردانی از مشتریان فعال، بخش افتخارات ایجاد گردید تا با توجه به عملکرد فرد و شاخص‌های تعریف شده موجب افزایش امتیازات و ضریب امتیاز‌گیری کاربران فعال‌تر می‌گردد.
هر امتیاز پلکان معادل ۱۰٬۰۰۰ ریال ارزش دارد. البته امکان نقد کردن امتیازها وجود ندارد و مشتریان می‌توانند امتیازها را صرف دریافت پاداش‌های پلکان کنند.
مرکز خدمات پشتیبانی و تماس مفید۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
021-8700
phone