با اعتبار،

با اعتبار،

هیچ معامله‌ای را از دست نخواهید داد

ورود به پلکان

اعتبار معاملاتی چیست؟

اعتبار معاملاتی در واقع مبلغی است که از طرف کارگزاری مفید در اختیار شما قرار می‌گیرد تا معاملات خود را انجام داده و از رشد بورس منتفع شوید. دریافت اعتبار هیچ‌گونه بهره یا کارمزدی نداشته و صرفا در راستای ارتقای کیفیت و تسهیل معاملات در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اعتبار مفید چه ویژگی‌هایی دارد؟

platforms

یکپارچه‌شده با باشگاه مشتریان پلکان

درخواست دریافت اعتبار، از طریق باشگاه مشتریان پلکان انجام می‌شود.

platforms

بسته‌های متنوع و مناسب شما

اعتبارهای مفید در بسته‌های متنوع برای مشتریان با هر سطحی قابل استفاده است.

platforms

بدون بهره و با کارمزد صفر

مبالغ اعتبار هیچ‌گونه بهره و یا کارمزدی ندارد.

platforms

قابل استفاده حتی به صورت یک‌روزه

مشتریان فعال می‌توانند از بسته‌های کوتاه‌مدت (روزانه) استفاده کنند.

platforms

ثبت درخواست تنها با چند کلیک ساده

درخواست و تمدید اعتبار بسیار ساده و تنها با چند کلیک قابل انجام است.

platforms

شفاف و مطابق قوانین

اعطای اعتبار بر اساس یک قرارداد و مطابق دستورالعمل خرید اعتباری است.

قرارداد خرید اعتباریدستورالعمل خرید اعتبار

سوالات متداول

برای دریافت اعتبار ابتدا باید امتیاز مورد نیاز را در پلکان کسب کرد. دریافت اعتبار بدون داشتن امتیاز، امکان‌پذیر نیست. علاوه بر داشتن امتیاز، فرد متقاضی باید سایر شرایط لازم برای دریافت اعتبار را نیز داشته‌ باشد؛ این شرایط را سازمان بورس اوراق بهادار برای متقاضیان دریافت اعتبار مشخص کرده است. مطابق قوانین سازمان بورس اوراق بهادار، چنانچه مشتری بیش از ۵۰ درصد دارایی خود را در یک سهم و یا بیش از ۸۰ درصد دارایی خود را در دو سهم سرمایه‌گذاری کرده باشد آن سهم جزو تضامین مشتری محسوب نخواهد شد.همچنین کلیه حق‌تقدم‌ها، نمادهای بسته، کلیه‌ی گواهی‌های مبتنی بر کالا و صندوق‌های قابل معامله مبتنی بر طلا جزو تضامین مشتری جهت اخذ اعتبار تلقی نمی‌شود.
با توجه به قوانین سازمان بورس افرادی که دارای اعتبار بوده و درخواست وجه دارند، می‌بایست علاوه بر مبلغ درخواستی، مبلغ اعتبار را نیز در قدرت خرید خود داشته و سپس درخواست خود را ثبت نمایند و تا روز واریز وجه، این مبلغ را در حسابشان داشته باشند؛ در غیر این‌صورت امکان انجام درخواست وجود نخواهد داشت.
رسیدگی به درخواست اعتبار حداکثر ۳ روز کاری به طول خواهد انجامید و اطلاع‌رسانی مراحل مختلف از طریق ایمیل و پیامک خواهد بود. لازم به ذکر است مشتریانی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را غیر فعال کرده‌اند جهت پیگیری از وضعیت درخواست خود می‌توانند در سایت پلکان، بخش سفارش‌های من، وضعیت سفارش خود را مشاهده کنند.
مرکز خدمات پشتیبانی و تماس مفید۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
021-8700
phone